pasirinkimo parduoti sandoris

pasirinkimo parduoti sandoris
pasirinkimo parduoti sandoris statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Sandoris, pagal kurį už tam tikrą mokestį įsigyjama teisė, bet ne įsipareigojimas ateityje už nustatytą kainą parduoti prekes, valiutą arba kitą finansinį turtą. atitikmenys: angl. put option ryšiai: palyginkpasirinkimo pirkti sandoris platesnis terminaspasirinkimo sandoris šaltinis Lietuvos Respublikos finansų ministro įsakymo „Dėl Išvestinių ir kitų finansinių priemonių buhalterinės apskaitos valstybės ižde tvarkymo taisyklių patvirtinimo“ projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • pasirinkimo sandoris — statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis 1. Sandoris, pagal kurį už tam tikrą mokestį įsigyjama teisė, bet ne įsipareigojimas ateityje už nustatytą kainą pirkti arba parduoti prekes, valiutą arba kitą… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • put option — pasirinkimo parduoti sandoris statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Sandoris, pagal kurį už tam tikrą mokestį įsigyjama teisė, bet ne įsipareigojimas ateityje už nustatytą kainą parduoti prekes,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • option — pasirinkimo sandoris statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis 1. Sandoris, pagal kurį už tam tikrą mokestį įsigyjama teisė, bet ne įsipareigojimas ateityje už nustatytą kainą pirkti arba parduoti prekes …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”